Ob Tednu otroka smo na Selški podružnici za naše učence pripravili Lov na skriti zaklad. Razdeljeni v skupine so učenci v okolici šole iskali postaje, kjer so jih čakale zanimive naloge. Na zadnji postaji so iskali zaklad in ga seveda tudi našli. Kaj je bilo v škatli, pa ostaja skrivnost, ki jo vedo le otroci!

Po tej razgibani dogodivščini so se okrepčali v jedilnici. Kuhar Klemen je poskrbel za vse potrebno, da smo pripravili hotdoge. Siti in polni energije so se učenci nato še naprej zabavali na šolskem igrišču in igralih, kjer so preživeli prijetne trenutke v igri in druženju, vse do sedme ure zvečer.

V dopoldanskem času so si vsi učenci ogledali film, kjer so v glavni vlogi nastopali junaki petega razreda.

Na novo smo postavili tudi bralno-razvedrilni kotiček, ki služi kot prostor za medgeneracijsko druženje, sprostitev in branje. Pri postavitvi nam je pomagal naš hišnik Marko, saj nam je v prijetne barve pobarval stare stole in mizi.

Prijetno nam je!