Tudi letos so učenci skupaj s svojimi razredničarkami sodelovali  na natečaju z naslovom “240 let šolstva v Selcih”, ki ga je razpisalo Turistično društvo Selca. Izdelke smo razstavili v dvorani Krekovega doma. Na dan Štefanovega sejma so obiskovalci razstave ocenjevali izdelke: 1. razred je izdelal glinene tablice, učenci 2. razreda so risali staro šolo, 3. razred je “štikal” prtičke, v 4. razredu so izdelali kopitljačke, petošolci pa so izdelali tablice. Izdelke je ocenilo več kot 150 obiskovalcev razstave. Po preštetih glasovih smo dobili najboljše tri ustvarjalce v vsakem razredu. Nagrajence je Turistično društvo povabilo na baklado, ki je potekala 1. 1. 2019. kjer so prejeli zaslužene nagrade.

Nagrajenci:

1. mesto: Štefan Štibelj, 2. mesto: Blaž Magič, 3. mesto: Jakob Vidmar