Zaposleni

STROKOVNI DELAVCI

Ime in priimek Izobrazba Elektronski naslov
ga. Irena Benedičič prof. zgodovine in sociologije irena.benedicic@os-zelezniki.si
ga. Alenka Bertoncelj učiteljica fizike in tehnike alenka.bertoncelj@os-zelezniki.si
ga. Sonja Čenčič prof. fizike in tehnike, mag. prof. poučevanja na razredni stopnji sonja.cencic@os-zelezniki.si
ga. Mojca Berce prof. razrednega pouka mojca.berce@os-zelezniki.si
ga. Damijana Habjan prof. razrednega pouka damijana.mohoric@os-zelezniki.si
ga. Marija Krmelj učiteljica razrednega pouka marija.krmelj@os-zelezniki.si
ga. Darija Langerholc dipl. vzgojitelj predšolskih otrok darija.langerholc@os-zelezniki.si
g. Andraž Pfajfar prof. ŠVZ andraz.pfajfar@os-zelezniki.si
g. Aleš Cankar prof. ŠVZ ales.cankar@os-zelezniki.si
ga. Petra Peternelj dipl. vzgojitelj predšolskih otrok petra.peternelj@os-zelezniki.si
ga. Majda Pogačnik prof. razrednega pouka majda.pogacnik@os-zelezniki.si
ga. Marija Pohleven učiteljica razrednega pouka marija.pohleven@os-zelezniki.si
ga. Anka Rakovec prof. razrednega pouka anka.rakovec@os-zelezniki.si
ga. Katarina Primožič prof. SLO. in DMV katarina.primozic@os-zelezniki.si
ga. Petra Tolar prof. razrednega pouka petra.tolar@os-zelezniki.si
 ga. Ana Luznar prof. ŠVZ ana.luznar@os-zelezniki.si
 ga. Branka Peternelj  prof. nemščine in sociologije branka.peternelj@os-zelezniki.si

 

 

 

TEHNIČNI DELAVCI

Ime in priimek Delovno mesto
ga. Jana Primožič čistilka
ga. Jagoda Kvočka čistilka
g. Robi Geiger hišnik
ga. Helena Cankar kuharica
ga. Petra Pohleven pomočnica v kuhinji 50%